Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vozidlo v protisměru
Datum nahlášení: 09.01.2022
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Dobrý den, prosím o prověření odstaveného vozidla v ulici Srbická směrem do ulici Zahrádky. Vůz stojí cca 3 neděle zaparkován v protisměru a při projíždění větším automobilem překáží. Děkuji
Lokalita závady: Srbická, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Jelikož se jedná o bezpečnost a plynulost provozu je vaše hlášení předáno na MP Teplice.