Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zarostlá cesta
Datum nahlášení: 09.02.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Zarostlá cesta,průjezd různými druhy dřevin
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.Tento pozemek není v majetku Statutárního města Teplice, ale vlastník bude vyzván k nápravě.