Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nezajištěný, otevřený kanál
Datum nahlášení: 09.02.2018
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Nezajištěná, volně přístupná šachta kanálu na trávníku v točně MHD Šanov II
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme majitele zařízení a necháme zakrýt.