Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad
Datum nahlášení: 09.02.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, na sídlišti od bowlingu Petersik směr Závětří se již delší dobu válí jakási válenda. Je to kousek od nově budovaného hriště.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad byl zadán k odstranění na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.