Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Skládka
Datum nahlášení: 09.03.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den u silnice na výjezdu z Teplic ,směr Dubí skládka.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, zadáme k úklidu.