Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Oprava ulice před vchodem domu.
Datum nahlášení: 09.03.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Prohlubeň komunikace Rohová 180. U chodníku se drží voda a zatéká pod dům Rohová 180. Posílám fotografii pro paní Langmajerovou.
Lokalita závady: Rohová 180, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k opravě