Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nebezpečný strom
Datum nahlášení: 09.03.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,prosím o průřez stromu viz adresa Prosetická 241/30.. na stromě visí zlomená větev.hrozí pád na zaparkovaná auta.. možná se zeptám,není na čase strom odstranit celý ?! :)
Lokalita závady: Prosetická, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřevina byla prozatím zadána k k odbornému ořezu.