Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 09.04.2016
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Na velkém parkovišti v ulici Unčínská u večerky nesvítí lampa vlevo (při postavení zády k areálu Luna).
Lokalita závady: Obránců míru 1144, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Pro bližší specifikaci bych Vás rád požádal o čtyřmístné číslo svítidla,které je uvedeno na stožáru zhruba ve výšce očí.