Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ostrá hluboká díra
Datum nahlášení: 09.04.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Těsně před křivovatkou je v silnici hluboký ostrý výmol, který se při dávání přednosti často přehlédne a může dojít k poškození kola
Lokalita závady: ulice Stará Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zadali jsme pokyn k odstranění závady v nejbližším možném termínu.