Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Silně zvlněný povrch vozovky
Datum nahlášení: 09.04.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V křižovatce ulic Luční/Sklářská je v místě zaústění ulice Luční ve směru od Staré Duchcovské, zejména vlevo ve směru jízdy) silně zvlněn povrch vozovky tak, že odbočovat z Luční ulice směrem k Duchcovské ulici je obtížné.
Lokalita závady: Luční 231/9, Teplice, 415 03, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozovka v ulici Sklářská není majetkem statutárního města Teplice, ale patří Ústeckému kraji, byla závada předána Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje.