Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Bliká lampa VO
Datum nahlášení: 09.04.2021
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Celou noc se v intervalu několika minut samovolně zapíná a vypíná lampa VO č. 0056 v ulici V Břízkách.
Lokalita závady: V Břízkách 385/1, Teplice, 415 03, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.