Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená nádoba na bio odpad
Datum nahlášení: 09.05.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Prosím o výměnu (opravu?) nádoby na bio odpad u domu 1454/2 v Londýnské ulici. Nádobě chybí víko. Děkuji. T.Šácha
Lokalita závady: Londýnská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění výměny, případně opravy. Nádobu nechte prosím do zajištění výměny/opravy, která by měla proběhnout nejdéle do týdne, volně přístupnou před objektem.