Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 09.05.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nefunkční lampa VO v ulici K Vápence, před domy č.p 204/7 a 262/3, lampa VO je umístěna v travnaté ploše, cca 1 m od hrany betonové zpevněné plochy. Lampa VO nesvítí již cca 3 týdny.
Lokalita závady: K Vápence, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.