Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: POŠKOZENÁ LAMPA
Datum nahlášení: 09.05.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: NENÍ KRYT V DOLNÍ ČÁSTI KTERÝ MÁ ZAKRÝVAT DRÁTY, JE ZDE VELKÝ VÝSKYT DĚTÍ JELIKOŽ JDE O ZÓNU.
Lokalita závady: Slovenská 2150, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Jedná se o stožár č. 0945?