Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: ODPAD NA ULICI
Datum nahlášení: 09.05.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: VYHOZENÁ LEDNICE NA SILNICI
Lokalita závady: Slovenská 2150, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění odvozu.
Jedná se však především o neukázněnost některých spoluobčanů, kteří i přes veškeré zdarma poskytované služby a možnosti jak se velkoobjemového odpadu zbavit jej volně odloží vedle nádob na odpad. Jedná se o přestupek za který hrozí pokuta do výše 50.000,- Kč.