Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevhodně umístěné zrcadlo
Datum nahlášení: 09.06.2016
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, každé ráno vyjíždím z parkoviště u Plam Beach do ulice Trnovanská. Před časem bylo k výjezdu umístěno zrcadlo, natočené směrem k Sometu, tzn. do zatáčky a konečně bylo pořádně vidět. Po čase celý sloup se zrcadlem spadnl na zem, a někdo /nevím kdo/ zrcadlo umístil tak, že je natočeno směrem na rovinku k Panorámě, která je přehledná i bez zrcadla. Navíc asi 14 dní je zrcadlo sklopené tak, že není vidět ani na tu rovinu. Pouze upozorňuji, že je otázkou času, kdy při tomto výjezdu dojde ke kolizi s vozidlem vyjíždějícím ze zatáčky směrem od Sometu, protože řidič nemá vůbec šanci vidět co se za zatáčkou děje. Na výjezdu z ulice Kosmonautů na Trnovanskou, na té veliké, široké křižovatce jsou umístěna zrcadla dvě, na výše jmenované je pouze jedno a ještě špatně. děkuji Zdenka Sixtová
Lokalita závady: ulice Trnovanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkuji Vám za nahlášení závady. Příslušný pracovník zajišťuje nápravu.
S pozdravem
Daniel Engel
oddělení dopravy
Magistrát města Teplice
---------------------------------------------------------
Dobrý den,
při místním šetření bylo zjištěno, že odrazové zrcadlo je zakryté zelení (větve stromů). Nebyla shledána závada v osazení zrcadla. Podnět ohledně větví byl předán příslušné kolegyni, která má danou agendu na starosti. Po odstranění zeleně, bude provedeno nové šetření ve věci správného umístění a natočení odrazového zrcadla.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová