Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovraky
Datum nahlášení: 09.06.2017
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Již podruhé chci informovat o dvou odstavených autech v Proseticích v ul. Na Konečné ( přesně první účko po pravé straně od konečné MHD). Po prvním hlášení auta zmizela, ale asi po 10 dnech se objevila znovu na stejných místech. Zabírají místa na parkování a jsou plná harampádí.....
Lokalita závady: Na Konečné 205/7, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.