Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadající se povrch komunikace na vnějším obdovu kanálového vtoku
Datum nahlášení: 09.06.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na příjezdovém pozemku ke garážím u křižovatky ulic Lounská a Litoměřická, parcelní číslo Katastru nemovitostí 3207/1 se u obou kanálových vtoků postupně propadá povrch komunikace, což zejména u druhého kanálového vtoku začíná způsobovat problémy při vjezdu a výjezdu z několika nejbližších garáží. Situaci u tohoto druhého kanálového vtoku ilustruje připojená fotografie. Svépomoc vlastníků garáží, spočívající vždy v zahrabání vzniklých propadů po deštích, už nestačí a závada vyžaduje odborné odstranění. Příjezdový pozemek ke garážím je ve vlastnictví Statutárního města Teplice.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme předali správci dešťové kanalizace k prověření.