Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Schodiště v nebezpečném stavu
Datum nahlášení: 09.06.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Schodiště bez zábradlí, nerovný povrch - výmoly, rozestupy přímo na schodu a z nich prorůstající tráva.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a rozhodneme o řešení. Povrch schodiště byl v měsíci srpnu opraven a v měsíci září bude instalováno zábradlí.