Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškození přemostění
Datum nahlášení: 09.06.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Z přemostění rychlostní silnice, u křižovatky ulic Duchcovska, Lounska, v miste u Billy, padají na chodník velke kusy betonu. Dnes znacne velký kus tesne minul chodce.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme k řešení ŘSD.