Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Hromada oblečení
Datum nahlášení: 09.06.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Hromada starého oblečení odhozená na trávníku mezi stromy v ul. Fráni Šrámka, v blízkosti kontejnerového stání, zadní vchody čp. 2556-55.
Lokalita závady: ulice Fráni Šrámka, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno společnosti Marius Pedersen a.s. jako úklid nepovolené skládky, a to v termínu cca do 14ti dní.