Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Díra v silnici
Datum nahlášení: 09.06.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý tuhle závadu jsem již posílala nějak jsem neregistrovala odpoved jinak díra v silnice je stále navíc je hlubší zvětšuje se .děkuji za odpověd
Lokalita závady: Fibichova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, vaše původní hlášení naleznete zde: 270421_934c včetně kontaktu na řešitele.