Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Stínění zrcadel - přerostlé větve
Datum nahlášení: 09.06.2022
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Při výjezdu z parkoviště v ul. Trnovanská stíní větve výhled v zrcadlech, prosím o jejich odstranění. Děkuji.
Lokalita závady: Trnovanská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, víme o tom a odbor životního prostředí MgM Teplice již řeší nápravu.