Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vypnuté semafory - DubskáxNa Hrázi
Datum nahlášení: 09.07.2015
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Zřejmě v souvislosti s opravou Alejní ulice a odklonem přes Jateční jsou zde vypnuté semafory. Při výjezdu z Dubské ulice se tvoří fronty, někteří řidiči si vynucují přednost a najíždějí do křižovatky.
Lokalita závady: ulice Dubská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, ihned po opravení nabouraného stožáru signalizačního zařízení bude instalována nová úprava časů na této signalizaci a následně bude světelné signalizační zařízení spuštěno.