Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Náletové dřeviny
Datum nahlášení: 09.07.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Od paty plotové zídky kolem MŠ Jugoslávská (v ulici Slovenská proti č. p. 2638, 2639, 2640) vyrůstají náletové dřeviny (javory). Vzhledem k velikosti některých z nich a stavu zídky hrozí časem buď poškození zídky kolem MŠ, nebo pád stromu do vozovky.
Lokalita závady: ulice Slovenská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena den 11/7/2019 na místním šetření.