Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek na schodišti na Letnou
Datum nahlášení: 09.07.2022
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Na schodišti na Letnou je naplavená hlína a nepořádek. V okolí schodiště je nepořádek (odpadky).
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pravidelný úklid schodiště na Letnou je nastavený 1 x týdně v pátek. Evidentně úklid dne 8.7.2022 nebyl proveden, úklidová firma Marius Pedersen bude obratem vyzvána k okamžitému sjednání nápravy...schodiště a okolí bylo uklizeno v dopoledních hodinách dne 11.7.2022.