Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zarostlý chodník
Datum nahlášení: 09.07.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Chodník mezi ulicemi Gagarinova a Potoční je místy zarostlý okolní vegetací a je zde omezena průchodnost. Prosím o provedení úprav okolní vegetace. Děkuji
Lokalita závady: Masarykova třída 1176, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
V horizontu cca 14-ti dnů budou práce provedeny.
S pozdravem