Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Výmoly na silnici
Datum nahlášení: 09.08.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Velmi velké výmoly na silnici v Dubské ulici. Při příjezdu z Myslbekovy ulice do Dubské je nemožné se výmolům vyhnout z důvodu parkování po stranách ulice.
Lokalita závady: Myslbekova 989/1, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme se správcem provádějícím údržbu.
Opraveno.