Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Špatně usazené poklopy kanalizace
Datum nahlášení: 09.08.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Špatně usazené poklopy kanalizace v ulici Modlanská, při přejetí vozem způsobují nadměrný hluk. Vzhledem k tomu, že se jedná o frekventovanou silnici převážně pro nákladní vozidla směřující na skládku, stává se hluk již neúnosný. Předem děkujeme. Obyvatelé Modlanské ulice a blízkého okolí.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět předáváme Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje, neboť vozovka v Modlanské ulici není majetkem statutárního města Teplice.