Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zničená cedule
Datum nahlášení: 09.09.2017
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Zničená cedule pod Doubravkou, žlutá trasa.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předmětná cedule (její výroba a následná údržba) nespadá do gesce odboru životního prostředí. Podnět k nápravě závadného stavu bude předán na příslušný odbor MgMT, kterým je odbor školství, kultury a sportu.
Děkuji za pochopení