Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odstavený autovrak obývaný bezdomovcem
Datum nahlášení: 09.09.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Na parkovišti vedle salesiánského střediska v ul. Rovná
Lokalita závady: Prosetice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den
Vozidlo bylo řešeno MP Teplice, jelikož se nejedná o místní komunikaci, ale o soukromou manipulační plochu. MP Teplice se podařilo kontaktovat osobu blízkou majiteli vozidla, která přislíbila jeho odstranění.