Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Uschlé větve nad vozovkou a chodníkem.
Datum nahlášení: 09.09.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Vedle zastávky Zeyerovo náměstí směrem k šanovskému okruhu ční nad chodník i vozovku několik suchých větví. Je nebezpečí, že v případě silného větru by mohlo dojít k neštěstí.
Lokalita závady: Zeyerovo náměstí, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 17/9/2020 prověřena na místním šetření.