Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Dva roky odstavené auto, které brání parkování pojízdných (parkují například za značkou obytný zóna, protože jinde není místo)
Datum nahlášení: 09.09.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: V ul. Pod hvězdárnou
Lokalita závady: Prosetice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo prověříme přes MP Teplice, včetně legálnosti parkování ostatních vozidel.