Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Velká borovice před vchodem do domu
Datum nahlášení: 09.09.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den , mám velkou prosbu zda by nešla pokácet borovice , která nám roste u vchodových dveří do domu, je již přerostlá, nevzhledná a stíní do oken kuchyní a obývacích pokojů. Neplní již okrasnou funkci ale překáží i průchodu ke vchodovým dveřím.
Lokalita závady: Nedbalova 1827, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení:
Dobrý den, dřevina bude během ledna/března 2022 odstraněna.
---------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 10/9/2021 prověřena na místním šetření.