Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Setřené vodorovné značení.
Datum nahlášení: 09.11.2017
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Setřené vodorovné značení (žlutý pruh). Parkují zde auta a někdy znemožní odvoz odpadků apod.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci na místě prověříme a na jaře případně zadáme k obnově.
S pozdravem
Bc. Kokšalová