Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlá tráva
Datum nahlášení: 09.12.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Prostor zarostlý starou travou.
Lokalita závady: ulice Celní, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pozemek, na který jste upozornila není ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Vlastníka pozemku písemně vyzveme k udržování čistoty na pozemku tak, aby pozemek nenarušoval vzhled města. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice