Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 09.12.2015
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Nepořádek,odpadky
Lokalita závady: ulice Celní, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek jsem předala na firmu Marius Pedersen a.s., jenž provede údržbu zeleně. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice