Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vrak
Datum nahlášení: 09.12.2017
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Dobrý den, koukal jsem zpětně do hlášení a tento vrak je již "prý" vyřešen... Není . Jedná se o černé BMW, na Roosweltovo náměstí přímo u Pramene, které bylo nahlášeno dne 28.11.2017 #281117_2c37 a další hlášení 8.11.2017 #081117_32d7 a také 23.9.2017 #230917_f0f2 a dále 29.5.2017 #290517_37dd a asi by bylo možno pokračovat. Všude se píše VYŘEŠENO - asi by chtělo napsat JAK vyřešeno, když jen kouknu a vidím minimálně 4x stejné hlášení. Fotografii nedávám, protože ji máte v předchozích hlášeních od jiných spoluobčanů, kterým se to nelíbí.
Lokalita závady: Rooseveltovo náměstí 9/1, Teplice, 415 03, Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den
Vyřešeno je hlášení o odstaveném vozidle. Samotné vozidlo je v řešení - přijato do seznamu hlídaných vozidel u nichž se průběžně (za pomoci MP Teplice) kontroluje stav, kdy už může být prohlášeno že jsou splněny podmínky § 19 zákona č. 13/1997 Sb. (vozidlo se stane vrakem). Teprve potom může být řešeno jeho odstranění.
Omlouváme se za případné nedorozumění při definici pojmů "vyřešeno".