Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená pouliční lampa
Datum nahlášení: 09.12.2019
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, chtěla jsem upozornit na ohnutou-poškozenou pouliční lampu (dráty jsou obnažené ve Svojsíkově ulici, oproti ní je dům 2345/32 a lampa je u popelnic a sběrných nádob - viz přiložené foto. Nevím, zda spravujete veřejné osvětlení, jestliže ne, prosím přepošlete na místo, které lampy ve městě spravuje. Děkuji. Veronika Jeřábková
Lokalita závady: Řetenice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Událost je již šetřena jako dopravní nehoda