Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad po havárii na silnici i chodníku
Datum nahlášení: 09.12.2019
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Na silnici jsou zbytky phm a sorbetu, na chodníku kusy auta, prosíme o odklizení, u Bohosudovská 465 a okolí . Děkuji
Lokalita závady: Sobědruhy, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Komunikace byla dnes vyčištěna.