Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Kanalizace na vozovce mostu
Datum nahlášení: 09.12.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den. Místo: most mezi ulicemi Alejní a Duchcovská - pod mostem je vzpomínková malba na letce Taussiga, zleva při pohledu v ulice Alejní, je odpadené koleno svodu vody z mostovky (viz foto). Voda stéká na chodník, při nízké teplotě namrzá a vytváří kluzký a nebezpečný povrch. Díky
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění závady opakovaně urgujeme u vlastníka komunikace (mostovky), kterým je ŘSD.