Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Auto bez platné STK v křižovatce
Datum nahlášení: 09.12.2021
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Dobrý den, již řadu let stojí bez hnutí v křižovatce Stará Duchcovská / Luční (před domem č.p.100) červený OA RZV TPL10-29, už má několik let propadlou technickou kontrolu, a tak nemá na silnici co pohledávat (§ 19/2/g,h z.č. 13/1997 Sb). Navíc stojí v zóně do 5 m od hranice křižovatky, čímž porušuje § 27/1/d z.č. 361/2000 Sb. a řidič, co vozidlo odstavil, tak nejspíše spáchal dopravní přestupek.
Lokalita závady: Stará Duchcovská 49/100, Teplice, 415 03, Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.