Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zvednutý chodník před garáží-poškozený chodník
Datum nahlášení: 09.12.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, na adrese Čelakovského mám garáž(těsně sousedící s naší knihovnou) bohužel nám nejde otevřít druhé křídlo, je to z důvodu zvednutého chodníku. Rád bych tam zajel s autem ale opravdu to nejde. Prosím Vás tímto o neodkladné řešení. Děkuji předem V úctě Partl
Lokalita závady: Čelakovského, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po provedeném místním šetření budeme řešit problém ve spolupráci s odborem životního prostředí s ohledem na vzrostlý strom v blízkosti garáže. K opravě povrchu
by došlo v jarním období. Oprava provedena v měsíci červnu.