Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nerovný povrch chodníku - vytvořená velká kaluž.
Datum nahlášení: 10.01.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Chodník za objektem Bohosudovská, mezi čp. 1485 a 1486, je nerovný, tvoří se velká kaluž. Nelze projít ani projet (kočárkem) bez namočení obuvi. V případě umrznutí je nebezpečí uklouznutí a poranění osob.
Lokalita závady: ulice Bohosudovská 1485, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme situaci a možnost její nápravy.