Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlá asfaltová záplata v ulici Prokopa Holého
Datum nahlášení: 10.01.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, minule jsem nahlašoval propadlou asfaltovou záplatu v ulici Břetislavova stezka, nyní se jedná o ulici Prokopa Holého, je to podobně hluboký propad.
Lokalita závady: Prokopa Holého, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Hana Bredlová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zhotoviteli stavby bude zaslána reklamace s požadavkem na zajištění a provedení opravy.