Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Dvě dopravní značení válející se úplně mimo vozovku /vandalismus
Datum nahlášení: 10.01.2021
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, již dlouho se na jednom místě válejí dvě plastová dopravní značení, vždy jsem to zapomněl nahlásit. Jedná se o místo které z pohledu letadla není dobře vidět, a na obecné to není vyznačené. Mezi ulicemi Akátová a U Hrádku vede pěší cesta, zkratka mezi oplocenými pozemky, a tam se značky válí, nelze to přehlédnout viz. foto.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zmíněné dopravní zařízení není v majetku statutárního města Teplice. Z fotografie se zdá, že patří společnosti Marius Pedersen. Předáme informaci.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice