Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý betonový kryt na kanálu
Datum nahlášení: 10.01.2022
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, nyní jsem zjistila, že u Edisonovy školy je propadlý kryt u kanálu. V místě kde je kontajner na elektroodoad
Lokalita závady: Nedbalova, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověřujeme.
Závada byla předána k opravě a bude odstraněna v nejkratším možném termínu.