Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozsypaný odpad za popelnicemi
Datum nahlášení: 10.02.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den ,za kontajnery na plasty a na komunalní odpad .Jsou v trávě rozházené odpadky.
Lokalita závady: ulice U Hadích lázní, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsem předala na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.