Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovraky
Datum nahlášení: 10.02.2018
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Na parkovišti v ulici Masarykova u křížení s ul. Janáčkova jsou delší dobu odtavená vozidla, která se nepohybují. Modrý Opel astra kombi, černé Mitsubishi , zelený Peugeot.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidla budou prověřena zda došlo k naplnění ustanovení §19 zákona č. 13/1997 Sb. a vyzván provozovatel.