Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa VO
Datum nahlášení: 10.02.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Více jak týden nesvítí lampa VO, Ul. Svojsíkova 2334/17
Lokalita závady: Svojsíkova 2334/17, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k zajištění opravy.